Бажання це головне!

Оперативність – це все
30.07.2019
Не варто переоцінювати СЕО
30.07.2019

Бажання це головне!

Цього разу у нас в пості не посил, а прохання. Величезне прохання всім хто відвідує якісь курси, або тільки планує це зробити. Завжди враховуйте той момент, що Вам доведеться працювати самостійно. Інакше результату не буде.

Понад рік тому, на курс по розробці сайтів записалась студентка, яка з трудом могла працювати з комп’ютером. Вже на першому занятті з’ясувалося – завдання постало складне. І може бути вирішено тільки за однієї умови. Великому бажанні клієнта навчиться. Таке бажання було.

Всі домашні завдання виконувалися, рекомендована література прочитувалась, практична робота велася вдома щодня.

Стверджувати, що до кінця курсу вона продемонструвала кращий результат, коли небудь нами зафіксований. Було б блюзнірство. Але результат був – це факт. Після декількох додатковий занять був і сайт, власноруч зібраний і наповнений.

Найбільший захват приніс дзвінок, в якому вона повідомила про продаж 1го товару з сайту. Для людини погано розуміючої Word на старті – це велика перемога. І дуже приємно, що Інтелект став її співавтором.

Заради справедливості слід зауважити. Її подруга, яка прийшла зі схожою завданням. Займаючись з тим же викладачем, по тій же програмі, успіху так і не досягла. Мотивації не вистачило.

Наші тренери стараються з усіх сил, щоб дати кращий результат до кінця навчання. Але без Вашої участі, ці старання нічого не варті.