Невже Google збирається індексувати сайти миттєво?

google_tv
Google йде на ТБ!
19.07.2019
txt_net
TNX.net – більше, ніж просто покупка посилань!
19.07.2019

Невже Google збирається індексувати сайти миттєво?

google

03.03.2010 року Google офіційно заявив, що переходить в “нову фазу розвитку”. Зовсім скоро гігант запустить в роботу алгоритми, які дозволять індексувати сайти миттєво! Ось продавці посилань порадіють 🙂 Цю новину повідомив провідний менеджер продуктів Google Ділан Кейсі (Dylan Casey) на конференціі Search Marketing Expo.

Зауважимо, що власники сайтів повинні будуть самі додавати новий контент в Google, якщо хочуть отримати миттєву індексацію. Звичайно, на цій стадії Google доведеться сильно попрацювати над відсіювання спаму, але ідея вражає.

Анонсована система буде працювати на основі технології синдикації в реальному часі PubSubHubbub (скорочено – PuSH). Ця технологія заснована на протоколі Atom (щось схоже з RSS). Більшість популярних CMS вже мають даний стандарт на борту, так що вам не важко буде додати свій Atom-фід в сервіс Google для миттєвої індексації нового контента.

Ця технологія не покликана відмовитися від звичних роботів Google (краулерів), які “повзають” по Інтернету в пошуках контента. Вона допоможе маленьким сайтам, що рідко оновлюються. Робот Google зараз відвідує їх не частіше 1-го разу на тиждень. Також, вважаю, це дасть можливість Google ще точніше визначати першоджерело контенту.

Приємно, що новий протокол PuSH є відкритим і швидше за все його додадуть собі і інші популярні пошукові системи. Більш докладно про можливості та перспективи протоколу PuSH можете дізнатися з презентації на ReadWriteWeb.com (англ).