Google йде на ТБ!

Обмеры помещений курсы
Обміри (виміри) приміщень, квартир і будинків
19.07.2019
google
Невже Google збирається індексувати сайти миттєво?
19.07.2019

Google йде на ТБ!

google_tv

Світовий гігант ніяк не зупиниться. Після заяву про наміри індексувати сайти миттєво, Google вирішив йти на ТБ!

Так, це не помилка. Саме на ТБ. Як пише New York Post корпорація Google тестує пошук по відео контенту у співпраці з Dish Network. Ця мережа є 2-м за розміром провайдером супутникового / кабельного телебачення в США. Нова технологія дозволить клієнтам мережі використовувати свої телевізійні приставки не тільки для пошуку і перегляду звичайних телепередач, а й серфінгу по Інтернету і перегляду відео на таких сайтах як You-Tube, а також пошуку цікавих передач за допомогою нового пошуку Google по відео контенту.

Нові телевізійні приставки будуть керуватися за допомогою програмного забезпечення на базі Android.

За допомогою цього нововведення Google планує захопити світ розширити свою рекламну мережу до небачених масштабів. Реклама на ТБ від Google, яка буде побудована на базі аукціонної системи як і Google AdWords, матиме можливість таргетування завдяки новій системі пошуку по відео контенту.

Поки не відомо коли ж Google виведе цю систему хоча б в режим beta-тестування. Google вже кілька років говорить про впровадження своєї операційної системи Android в телевізійні приставки та інші девайси, але на ринку вони так і не з’явилися.

Нова система зараз закрито тестується всього у декількох американських сімей. Представники Google і Dish Network поки відмовляються щонебудь розповідати про цю систему.

Проте, ця система ще раз підтверджує, що Google посилено готується до епохи “цифрових будинків”, коли TV та Інтернет стануть єдиним цілим. Це стає особливо актуально зараз, коли різні онлайн трансляції все більше конкурують з традиційними ЗМІ.

Також, ця система є відкриттям нового фронту на війні Google з Apple, що вже давно намагається скомбінувати веб-серфінг і ТБ трансляції за допомогою Apple TV.