TNX.net – більше, ніж просто покупка посилань!

google
Невже Google збирається індексувати сайти миттєво?
19.07.2019
ai-cdr
Adobe Illustrator VS CorelDraw
29.07.2019

TNX.net – більше, ніж просто покупка посилань!

txt_net

У цій статті я спробую розкрити Вам, дорогі читачі, величезний функціонал біржі продажу/ купівлі посилань TNX.net і доведу вам, що TNX.net це не просто покупка посилань, а незамінний помічник будь-якого SEO-фахівця.

Ринок SEO оптимізації сайтів розвивається не по днях, а по годинах. Пошукові системи постійно покращують свої алгоритми, що змушує SEO оптимізаторів знаходити все нові способи просування своїх проектів. Те, що добре працювало вчора – сьогодні вже неактуально, а завтра може, навіть, завдати шкоди.

У постійному прагненні досконалості і щоб не втратити клієнтів розвиваються і біржі купівлі/ продажу посилань. Хтось додає нові можливості при відборі майданчиків, а хтось додає абсолютно новий функціонал, абсолютно нові корисні сервіси, які не просто полегшують роботу оптимізатора, а переводять якість цієї роботи на новий рівень.

Саме такою біржею є XAP.ru. Керівництво вчасно усвідомило тенденцію пошукових систем і запропонувало абсолютно новий, унікальний продукт під новою назвою TNX.net.

Що ж такого особливого в TNX.net? Це вже не просто біржа по автоматичної купівлі/ продажу посилань – це щось набагато більше!

Якщо ви оптимізатор сайтів або тільки вчитеся, то швидше за все, мріяли перекласти рутинну частину роботи на чиїсь більш міцні плечі, а самому займатися головним – мислити, розробляти стратегію. Але на шляху до цієї мрії ставала вартість помічника, його вибір, навчання, можливість «кидка» з його боку і багато іншого. Всі ці проблеми тепер вирішує TNX.net. Тут є все, що потрібно оптимізатору, щоб встигати одночасно вести кілька проектів або приділяти менше часу роботі і більше собі коханому.

Почнемо по порядку. На біржі купівлі/ продажу посилань TNX.net ви крім купівлі посилань, зможете замовити:

Унікальний контент

Готовий контент, який тут продається, можна купити від 0.09 у.о. за 200-300 слів (невелика новина)! Як? Чому так дешево? Все дуже просто. У розпорядженні TNX.net знаходиться орда копірайтерів, які вдень і вночі розмножують контент. Завдяки тому, що розмножують текст люди, він виходить відмінно читаємим і головне унікальним (якщо порівнювати методом шинглів). Можна навіть налаштувати автоматичну покупку контенту і виведення його в форматі RSS. Підключаємо таку RSS стрічку до блогу на базі WordPress і сателіт який наповнюється автоматичко з унікальним контентом готовий! Всього кілька кліків!

Також, ви можете замовити написання контенту спеціально для вас, під ключові слова, що вам потрібні і в будь-якій кількості. Ціна на написання статей під ваші ключові слова просто смішна! Я примудрився купити таку статтю майже на 2000 символів без пробілів всього за 1 у.о. Чому така низька ціна? Все пов’язано з внутрішнім рейтингом системи для своїх виконавців. Ті, у кого нульовий рейтинг готові працювати майже задарма, щоб набрати очки.

Складання семантичного ядра сайту

Набридло підбирати ключові слова для просування своїх проектів? Ваші молитви почуті! Всього за кілька баксів вмілі люди підберуть вам необхідну кількість ключових слів відповідно до ваших побажань. Економить купу часу! Результати роботи мене вразили, іноді роблять все не гірше ніж, я зробив би сам.

Розмноження, рерайт і переклад текстів

Коментарі зайві. Це те, чим TNX.net завоював маси. Ті самі копірайтери, які розмножать контент для самої системи, з радістю виконають і ваше замовлення на розмноження тексту. Економте на просуванні статтями, яке зараз набирає величезні оберти. Також, ви можете замовити якісний переклад потрібного тексту просто за смішні гроші.

Складання анкоров / описів / назв

Моя улюблена функція. А вам не набридло складати проекти для реєстрації в каталогах або покупки посилань? Ця рутина – вона так дратує! Так позбудьтеся від неї, передайте складання анкоров / описів / назв в руки умільців з TNX.net і ваше життя стане трохи яскравіше і вільніше.

У планах біржі купівлі / продажу посилань TNX.net є ще й такі корисні послуги як:

  • наповнення форумів повідомленнями;
  • створення сайтів – сателітів;
  • додавання в соціальні закладки;
  • SEO аналіз сайту;
  • експрес – юзабіліті тест і багато іншого.

Мало не забув! У TNX.net є ще один СУПЕР проект:

Біржа продажу / покупки місць під статті Liex – це перша повністю автоматизована система просування сайтів статтями. Зовсім недавно тут з’явилася нова функція – купівля вічних посилань, поставлених вебмастером вручну. Біліше SEO вже не придумати, та й економія на посилальному бюджеті не менше 30%.