Про ліцензійне ПЗ

kursy_krisis
Комп’ютерні курси в умовах кризи
30.07.2019
Оперативність – це все
30.07.2019

Про ліцензійне ПЗ

OfficialSW

Все ближче і ближче підходячи до Європи, Україна невпинно переймає і її високі стандарти. Це стосується всіх сфер життєдіяльності, починаючи від простого сервісу в побуті, і закінчуючи високим рівнем новітніх технологій. Не оминула тенденцію і сфера комп’ютерних технологій. Все частіше і частіше, вже навіть в невеликих офісах, а то і не персональних ПК, можна зустріти ліцензійне ПЗ. Яке повільно, але впевнено витісняє піратські копії. І якщо такі дорогі програми як Photoshop, CorelDraw, AutoCad і їм подібні, до сих пір не знайшли широкого поширення в масах, я маю на увазі поширення їх ліцензійних копій, то сертифіковані виробником Windows, різноманітні антивіруси, і їм подібні (вартість яких часто включають в вартість заліза, і продають разом з ним), вже давно стали реаліями, навіть в домашньому користуванні, особливо якщо справа стосується ноутбуків.

І як би там не було, але доводитися нашій «славянській» людині миритися, з здавалося б неймовірним, що віртуальна програма, яку не можна не торкнутися, “не на зуб взяти», може коштувати набагато дорожче, ніж реальне залізо (системний блок і монітор ), яке вищевказаним методам аналізу легко піддається.

Звичайно, великим стимулом для усвідомлення вищесказаного. Могли б бути, набагато більші за вартість одного і іншого, штрафи, за використання піратського софту. Але на жаль, а може і на щастя, не дивлячись на чутки, наші доблесні органи контролю не дуже поспішають карати порушників. Так напевно і складно, пред’являти людям в докір те порушення, яке щодня робиш і сам. Тут і совість повинна «йокнуть», хоча наявність такої, у вищевказаних охоронців правопорядку, нерідко ставиться під сумнів. Тими, кому вдалося поспілкуватися з ними ближче. Так би мовити, віч-на-віч.

А в тім, мимоволі виникає питання – чи потрібен нам, простим людям, цей перехід на ліцензійний софт? Кому від цього вигода? Так, виробники ПЗ стануть більше заробляти, підвищиться авторитет компаній, які, все таки зробили цей крок, Україна прославиться як країна, яка перемогла піратство. А що ж отримаємо ми? прості смертні. Стабільну роботу ПО? Не смішіть. Мій ліцензійний Windows на ноутбуці, мав співзвучні проблеми з неліцензійним, на стаціонарному комп’ютері, і не відрізнявся від нього високою продуктивністю. Якісну підтримку? Думаю, навряд. З майстром за викликом домовитися куди простіше, і час вирішення проблеми зменшується в кілька разів. Так, деякі можуть сказати, що викликати його по кілька разів на місяць досить накладно. Тут вже вибачте, навчилися їздити, навчитеся і саночки возити. Тим більше, що розібратися з більшістю проблем пов’язаних з неполадками ПО, зможе і першокласник, якщо захоче звісно. Просто не потрібно бояться комп’ютера, це звичайна купа металу, здатна виконувати закладені в неї алгоритми, і нічого більше.

Тих кому таке завдання не під силу, прошу на наші комп’ютерні курси. Тут ми підтвердимо сказане на практиці. І знайте, знання які даємо ми, рівносильно застосовні, як при роботі з ліцензійним, так і при роботі з піратським ПЗ! А яке вибрати, це залежить лише від вас, головне потім, про свій вибір не пошкодувати.