Комп’ютерні курси в умовах кризи

ai-cdr
Adobe Illustrator VS CorelDraw
29.07.2019
OfficialSW
Про ліцензійне ПЗ
30.07.2019

Комп’ютерні курси в умовах кризи

kursy_krisis

На сьогоднішній день в Україні фактично не залишилося галузей економіки які б не постраждали від кризи, згубний вплив якої позначилося мало не на кожному жителеві нашої славної країни. Основними його вісточками стало банкрутство підприємств різних форм власності і оборотів, як наслідок, безробіття людей які на цих підприємствах працювали.

Природно це позначилося дуже негативно на звільнених професіоналах. Але з іншого боку, тільки задумайтеся, скільки вільного часу з’явилося у звільнених людей. І якщо не впадати у відчай, а витрачати його з користю, то всі ці неприємності, можуть мати вельми позитивний результат.

Одним з найбільш перспективних напрямків для вкладання вільного часу – вивчення сучасних технологій. Які покликані кількісно и якісно оптимізувати нашу працю. Збільшити її продуктивність. Одним з найпопулярніших місць для такого вивчення, є комп’ютерні курси, там ви зможете в рекордно короткі строки розібратись с программами, щозастосовуються саме у вашій галузі, підвищити свої професійні якості, а тим самим і очікувану зарплату.

Сучасні комп’ютерні курси пропонують можливість вивчення величезної кількості програм, які застосовуються в самих різних галузях економіки, і вважаються лідерами для виконання тих чи інших завдань. Постійно оновлюються і поліпшуються виробниками, знання яких, безумовно, допоможе вам якісно підвищити свою конкуренцію, на сучасно ринку праці.

Серед найбільш популярних із запитуваних на комп’ютерних курсах програм навчання, був і залишається, курс Користувач ПК. На цьому курсі ви освоїте базові, необхідні кожному користувачеві, знання по роботі з комп’ютером. На нього зазвичай записуються люди, які взагалі не вміють поводитися з комп’ютером, або ж роблять це на дуже низькому рівні. В курсі Користувач ПК ви освоїте основи по роботі з Windows, навчитеся самостійно налаштовувати цю систему, встановлювати додаткові програми, додавати і видаляти користувачів, задавати час, дату, мови, управляти настройками робочого столу, і багато, багато іншого. Також ви освоїте дві основні офісні програми Ms Word і Excel, без знання яких неможливо влаштуватися на роботу в офісі. Ну і на останок, освоїте основи роботи з Інтернет, навчитеся робити пошук потрібної інформації, відправляти і отримувати листи, розміщувати і читати оголошення, користуватися засобами навігації сайтів. Пройшовши цей курс, ви станете впевненим користувачем, що спілкуеться з комп’ютером на ти.

Комп’ютерні курси в Києві можуть запропонувати вам ряд курсів з вивчення комп’ютерної графіки, серед яких курси Photoshop, курси Illustrator, курси CorelDraw, а також курси поліграфічної верстки і інші, які надають послугу вивчення більш специфічних програм.

Перераховані вище курси комп’ютерної графіки будуть корисні дизайнерам, як поліграфічним так і Web дизайнерам. Всім хто хоче навчиться на високому рівні оформляти свої роботи, створювати презентації, або просто редагувати фото. Витративши не більше місяця на вивчення будь-якого з графічних редакторів, ви станете справжнім професіоналом в області комп’ютерного дизайну.

Серед популярних програм, пропонованих комп’ютерними курсами можна відзначити курси інженерної графіки, до яких, відносяться курси дизайну інтер’єрів та екстер’єрів. Основні їх представники, це курси AutoCad і курси ArchiCad. Вивчивши AutoCad ви зможете легко будувати двомірні креслення будь-якої складності, а також отримаєте гарні навички в побудові 3D моделей. Курс ArchiCad дозволить вам легко справлятися з будівельними кресленнями будь-якої складності, в цій програмі дуже легко будувати 3D моделі будівель в цілому, або їх окремих елементів, отримувати будь-які розрізи і фасади, виводити їх кошторис. Також, зможете створювати інтер’єри та екстер’єри будь-якої складності, виробляти меблювання приміщень, розклеювати шпалери, насаджувати дерева. Вивчення курсів інженерної графіки, дозволить вам в рази збільшити продуктивність праці, зробити результати роботи більш якісними і видовищними.

Всі перераховані вище курси це лише мала частина того, що можуть запропонувати НЦ Інтелект. У нас знайдеться програма для будь-якого замовника, якими б витонченими були його вимоги. Якщо вас звільнили, або відправили у відпустку за свій рахунок, то замість того щоб сумувати за минулим, подумайте про майбутнє. Запишіться на комп’ютерні курси, і забезпечте собі місце під сонцем.